Agapornis určení pohlaví

01
01
02
03
04
05
06

Agapornis určení pohlaví

Ptáci- Agapornis Fišerův, WELCOME to my world

Agapornis fischeri Výskyt: Papoušci rodu Agapornis jsou zhruba 15 cm velcí a velmi oblíbení v domácích chovech, jak pro své milé chování tak i pro pestré barvy. Určení pohlaví : Samička mívá vnitřní prapory letek černé.
andulicka.blog.cz/0808/ptaci-agapornis-fiseruv

Agapornis škraboškový

Tanzanie. Velikost Přibližně 15 až 16 centimetrů. Rozlišování pohlaví Neexistují žádné vnější znaky, které by pomohly určit pohlaví tohoto papouška. Zkušeny chovatel pozná podle vzdálenosti nohou, o jaké jde pohlaví - samičky mají nožičky
papousek.unas.cz/druhy_other_files/agapornis_skraboskovy.htm

chov agapornisů

agapornis .euweb.cz Základem úspěšného chovu je sestavení harmonizujícícho páru. U většiny agapornisů se nedá pohlaví určit na první pohled Některé otázky v chovu výstavních agapornisů - iFAUNA Neplatí to u všech druhů a hlavně to
eroticke.fitkoasauna.cz/chov-agapornisů/

Internetový Inzert: Zvířata - okrasné ptactvo

Aratinga jendaj 3 mláďata aratinga jendaj, bez určení pohlaví , Kakariki červenočelý 0, 1, více kusů agapornis růžohrdlý-možné sestavit nepříbuzné páry. Vše vlastní chov na venkově. Zlínský kraj. Cena 2000 Kč.
internetovy.ceskyinzert.cz/616-zvirata-okrasne-ptactvo-28.html

Zvirata.Bazos.cz - Inzerce zvířat - AGAPORNIS RŮŽOHRDLÝ

Prodám 0.1 AGAPORNIS růžohrdlý(neonový) a jedno mladé bez určení pohlaví.Cena 450,kč za kus tel.777320002
zvirata.bazos.cz/?hledat=AGAPORNISRŮŽOHRDLÝhlokalita=cenaod...

Nabídka (prodám), Exotické ptactvo, Papoušci, Astrildovití

letošní kroužkované p.kouřové a nádherné. 3 a 2 ks bez určení pohlaví . Pěkné kusy z 4.5 m dlouhé voliéry. Cena 900 Kč/ks Dále korely šedé a perly. 250 Kč/ks Andulky různé barvy 150 Kč/ks Vše kroužkované. aymara70@seznam
inzerce.chovzvirat.com/prodam/exoticke-ptactvo/strana-13/

agapornis škraboškovy a jeho chov

Papoušek // Druhy papoušků // Agapornis škraboškový. Častý problém v chovu agapornisů je určení pohlaví . . Publikování nebo jakékoli šíření obsahu papousek.net nebo jakékoli jeho části je bez písemného souhlasu zakázáno.
sexi.bgc.cz/stranka/agapornis-škraboškovy-a-jeho-chov

Leguán zelený - Stránečky MVDr. Denisky

Agapornis růžohrdlý Chameleon jemenský U leguána není snadné určit pohlaví , hřeben má vyvinut jak samec tak i samice. Dospělý samec má větší lebku a intenzivněji žlutooranžově vybarvené končetiny než samice.
mala.webgarden.cz/temata/leguan-zeleny

Papoušci, Agapornisové

chov papoušků Agapornis růžohrdlý Výskyt Jihozápadní Afrika Rozlišování pohlaví Rozdíl v pohlaví není možné určit pouhým okem. Zkušený chovatel je schopen tento rozdíl určit podle vzdálenosti nohou: samečkové je mají blíž u sebe.
www.papousci-pekarek.nafoceno.cz/Agapornisove.html

Agapornis škraboškový

Častý problém v chovu agapornisů je určení pohlaví . Někdy ani zkušení chovatelé nedokáží přesně určit pohlaví . Jen u agapornisu šedohlavého, růžohlavého a etiopského je možné s větší jistotou pohlaví určit podle vzhledu.
www.papousek.net/item/105-agapornis-skraboskovy