Japonski zlomek youtube

01
01
02
03
04
05
06

Japonski zlomek youtube

VIDEO: 3D globus v planetáriu ukáže výbuch sopky i posun...

. oblastí Země, tak, jak je vidět z kosmu, pohyb tsunami nebo i výbuch sopky. To je jen zlomek toho, co ukáže návštěvníkům speciální 3D globus, jehož instalace se právě dokončuje v planetáriu plzeňského Science Centra Techmania.
technet.idnes.cz/3d-globus-planetarium-a-techmania-v-plzni-ff4-/veda.aspx?c=A...

Vykuk - Antonín Horáček, Komentáře, ČSFD.cz

Takový typicky lehce naivní japonský snímek, který ovšem dobře zachycuje podstatu Karate a přináší docela dobrý pohled na toto umění, jeho filosofii a mužskou čest.
csfd.cz/uzivatel/156807-vykuk/komentare/

Dana Drábová - 10 otázek k japonské elektrárně

Katastrofa v jaderné elektrárně podle ní bude mít spíše lokální charakter, který výrazně neovlivní ani japonské sousedy, natož střední Evropu. K odstavení reaktorů ovšem došlo již v prvních zlomcích vteřin od začátku otřesů.
ceskatelevize.cz/ct24k-japonske-elektrarne/

KUBOTA - produkty japonského výrobce v ČR

Kubota - úplný sortiment produktů japonského výrobce. Při jízdě v terénu je nutné se rozhodovat ve zlomcích sekund.
kubota.cz/viceucelove_vozidlo_RTV-Kubota-RTV900WEC

Pohyblivé základny pro letadla - (i neobvyklé) verze letadlových lodí

Oblíbený koncept v US komixech a Japonských anime snímcích. Na Youtube se dá najít předválečný sovětský projekt létající ponorky.
jfk-fans.cz/diskuse/pohyblive-zakladny-pro-letadla-i-neobvykle-verze-letadlovych

apoc9 blog: 2011/01

informace o některých japonských slovech. Přitom jsem si uvědomil, že většina z vás co můj blog navštívili kvůli článkům o japonštině - předpokládám, že většinou spíše začátečníci - patrně neznají žádný dobrý japonský webový slovník.
apoc9.blogspot.cz/2011_01_01_archive.html

Materiály, Pomoc učitelům

Pracovní list jako doplněk ke krátkým videím, které jsou na youtube . http://www. youtube .com/watch?v=qSPrcm8PnNw Výslovnost dopsána foneticky, vhodné pro ... Music worksheet for the famous song by David Guetta - Without You .
pomocucitelum.cz/katalog-ucebnich-materialu.html?f_show=10000

Šílená aukce již 1.3 !!!

YouTube - šílená pohádka Crazy šílená pohádka. zdroj je na midimusic.cz .. Šílená japonská TV soutěž Japonských TV soutěží jsou mraky, ale co předvádí zde, to nemá obdoby. Prostě nepopsatelné... numím si to představit v ČR :D..
linkuj.cz/?id=show&viewnr=4&typ=0&par=71843

Casio představilo stroj času do kapsy - foťák s 1000 snímky za

Kromě těch nejrychlejších režimů ale můžete zvolit třeba režim YouTube , který umožní nahrávat videa optimalizovaná pro tento populární video server. Ostatně s nahráváním na YouTube z foťáku přišlo Casio už na IFA 2007.
technet.idnes.cz/casio-predstavilo-stroj-casu-do-kapsy-fotak-s-1000-snimky-za

Blog - Benjamin Fulford CZ

Nicméně nejhorší ze všech případů vražd japonských premiérů byl, a je to bez pochyby skutečný příběh, je to, co se stalo premiérovi Noborovi Takeshitovi. Ve shodě se dvěma nezávislými zdroji; jedna je člen japonské královské rodiny
benjamin-fulford-cz.webnode.cz log/